Na enkele jaren van plannen maken, vergunningen aanvragen en aanbesteden, gaan wij nu eindelijk bouwen! De afgelopen jaren is onze praktijk behoorlijk gegroeid. Daar zijn wij heel blij mee natuurlijk. Gevolg is wel dat we een beetje uit onze jas aan het groeien zijn. Daarnaast was een deel van het gebouw ook wel toe aan renovatie. Isolatie- en energietechnisch leven we nu in een andere tijd en het aantal kleinere reparaties nam de laatste jaren toe.
Nu is de bouw dus begonnen; wat gaat dat betekenen voor u en ons?
- De bouw start vanaf begin juli. Wij blijven in het bestaande pand werken tot half augustus. Het kan zijn dat u wat meer (bouw)geluiden hoort dan u bij ons gewend bent.
- 20 juli worden er noodunits geplaatst. Die dag is ons parkeerterrein nodig voor het in en uitrijden van grote vrachtauto’s en een kraan. Daarom is ons parkeerterrein die dag alleen open voor bouwverkeer en de dierenartsen zelf.
Parkeermogelijkheden zijn er aan de apeldoornseweg en de oude apeldoornseweg. Ook zou er bij de begraafplaats evt. parkeerruimte zijn.
- Dan zal er vanaf 17 augustus een volledige praktijk ingericht zijn in de units in de wei, naast ons parkeerterrein, achter ons pand. Deze ruimtes zijn voorzien van airco en verwarming, zodat we u daar de komende tijd, hopelijk probleemloos, kunnen helpen.
- Na de bouwvak begint dan de gedeeltelijke sloop van het huidige gezelschapsdierendeel. De totale verbouwing/ nieuwbouw zal naar onze verwachting ongeveer een jaar duren.
We proberen de overlast voor u zoveel mogelijk te beperken.
En in de zomer van 2027 hopen wij u dan te kunnen verwelkomen in ons compleet vernieuwde pand!



